Dwa sobotnie wyjazdowe turnieje

W sobotę (17 października 2015r.) gramy ligowe turnieje na wyjeździe.

Jedna drużyna pojedzie do Krostoszowic. Jedziemy Busem. Zbiórka o godz. 8.40 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory: Studziński Dominik (br), Pańczyk Stasiu (br), Górka Szymon, Tomaszewski Piotr, Ćwiek Sebastian, Jedliński Kacper, Kaziród Paweł, Kostuch Jacek, Gorol Szymon, Wesolik Dawid, Szot Mikołaj, Muras Igor, Zdunek Patryk, Duliński Kacper,

Druga drużyna jedzie do Gotartowic na godz. 10.00. (gramy na Orliku na ul. Staszica) Zbiórka o godz. 9.00 przy szkole na Pawlikowskim. Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Kadra MKS Żory II: Mróz Krzysztof (br), Kopacz Szymon, Kufel Jakub, Kępka Mikołaj, Matuszczyk Wojciech, Piksa Michał, Kalus Fabian, Ledwoch Tomasz --> Machiński Maksymilian, Trybuś Tomasz, Pustelnik Czarek, Kapias Stasiu, Orzechowski Karol, Gorzeń Krystian

Zabieramy: buty, ochraniacze, BIAŁE GETRY - ZAWODNICY DOSTANĄ BIAŁE STROJE, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!