Fragaria Cup 2019

W poniedziałek 01.07 zawodnicy MKS Żory/ uczniowie klasy VI D, V D, V E, IVE i IV F wyjeżdżają na turniej „Fragaria Cup 2019” do Presova (Słowacja)

Kilka Podstawowych Informacji odnośnie tego Obozu:

Wyjazd - 01 lipca (poniedziałek) o godz. 9.00 z SP 13 Żory os. Pawlikowskiego 40. Zbiórka 8.45

Powrót - 06 lipca (sobota) - godz. wyjazdu z Presova zależna od wyników rywalizacji poszczególnych drużyn.

PODSTAWOWE RZECZY DO ZABRANIA TO:

- Paszport lub Dowód Osobisty

- Koszulki klubowe - żółte, Koszulka biała - POLO

- buty do grania: Korki i turfy, ochraniacze, Getry (niebieskie),

- Obowiązkowo: DRES, BLUZA treningowa JOMA, Koszulka Termoaktywna, ORTALION od deszczu (Jeśli ktoś nie ma takiego, to proszę o wcześniejsze zgłoszenie, mamy klubowe do wypożyczenia).

- kąpielówki, spodenki, koszulki, bluzę, klapki, adidasy, spodnie, skarpetki i majtki :-)

- Bidon na picie

No i oczywiście: żel lub mydło, ręcznik (najlepiej dwa), szczoteczka do zębów, pasta do zębów.

Można też zabrać, gry planszowe, KSIĄŻKI i czasopisma do czytania, no i....Telefon KOMÓRKOWY

Proszę też nie zapomnieć zabrać ze sobą Dobrej formy i dobrego Humoru!!!

NIE ZABIERAMY !!!:

- tabletów, laptopów, PSP, gier elektronicznych, !!! itp.!!!

Jak coś pojawi się ważnego to na pewno napiszemy co jeszcze zabrać.

Jeśli są jakieś pytania to proszę dzwonić lub pisać.