Sobotnie turnieje ligowe

W sobotę (26 wrzesień 2015r.) obydwie nasze drużyny wezmą udział w kolejnych ligowych turniejach Żaków rocznika 2007 i mł.

Drużyna pierwsza zagra w sobotę (26.09.2015r.) w Jastrzębiu Z. o godz. 10.00. (gramy na boisku Orlik ul. Staszica) Zbiórka o godz. 9.00 przy szkole na Pawlikowskim. Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Kadra MKS Żory I: Kaziród Paweł (br), Kostuch Jacek (br), Gorol Szymon, Wesolik Dawid, Kopacz Szymon, Szot Mikołaj, Muras Igor, Zdunek Patryk, Duliński Kacper, Pańczyk Stasiu, Kisielewski Szymon, Kalus Fabian, Ledwoch Tomasz, Tomaszewski Piotr. Zabieramy: buty, ochraniacze, Zielone stroje z KiK -a, Legitymację( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Druga drużyna też zagra w sobotę (26.09.2015r) w Żorach o godz. 14.00.(na boisku ZS 6 os. Pawlikowskiego) Zbiórka o godz. 13.30 przy boisku na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory II: Mróz Krzysztof (br), Studziński Dominik (br), Ćwiek Sebastian, Trybuś Tomasz, Okupiński Krzysztof, Kufel Jakub, Kamiński Miłosz, Matuszczyk Wojciech, Piksa Michał, Górka Szymon, Pustelnik Czarek  ---> Stasiu Kapias, Kępka Mikołaj, Szymala Wojciech, Gorzeń Krystian.  Zabieramy: buty, ochraniacze, BIAŁE GETRY - ZAWODNICY DOSTANĄ BIAŁE STROJE, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!