TURNIEJ „PUCHAR LATA 2020” Zakopane

TURNIEJ „PUCHAR LATA 2020”  Zakopane

W dniach 10.08 (poniedziałek) do 15.08.2020r. (sobota) będziemy na obozie/turnieju "Puchar lata 2020" w Zakopanem.

Kilka Podstawowych Informacji odnośnie tego Obozu/turnieju:

Wyjazd - 10 sierpień (poniedziałek), Zbiórka 9.50 ok godz. 10.00 wyjazd z dużego parkingu Żory os. Pawlikowskiego (na zapleczach sklepu meblowego i piekarni).

Powrót - 15 sierpnia (sobota), wyjazd z Zakopanego - planowany przyjazd do Żor ok. godz. 18

Mieszkać będziemy w Pensjonacie Jandor, mieszczącym się w Zakopanem, ul. Pardałówka 2.

PODSTAWOWE RZECZY DO ZABRANIA TO:

- legitymacja

- Strój klubowy, Koszulka POLO biała, BLUZA treningowa JOMA, Koszulka Termoaktywna, czapka z daszkiem, ORTALION od deszczu (Jeśli ktoś nie ma takiego, to proszę o wcześniejsze zgłoszenie, mamy klubowe do wypożyczenia).
- buty do grania, ochraniacze, Getry (przynajmniej jedna para na dzień, najlepiej w kolorze niebieskim),
- kąpielówki (mamy w planie Termy ,,Gorący Potok”), spodenki, koszulki, bluzę, klapki, adidasy, spodnie, skarpetki i majtki :-)
- Bidon na picie
- Krem z filtrem UV
No i oczywiście: żel lub mydło, ręcznik, szczoteczka do zębów, pasta do zębów.
Można też zabrać rakietki do tenisa stołowego, gry planszowe, KSIĄŻKI i czasopisma do czytania, no i....Telefon KOMÓRKOWY
Proszę też nie zapomnieć zabrać ze sobą Dobrego Humoru!!!
NIE ZABIERAMY !!!:
- tabletów, laptopów, PSP, gier elektronicznych, !!! itp.!!!
Jak coś pojawi się ważnego to na pewno napiszemy co jeszcze zabrać.
Jeśli są jakieś pytania to proszę dzwonić.