Turniej w Rydułtowach

SOBOTĘ (24.06) Jedziemy na turniej do Rydułtów

Zbiórka o godz. 7.30 przy boisku ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok. godz. 14.30

Kadra MKS Żory: Przemek Maryjosz (br), Miłosz Kamiński(br), Kacper Biały, Kajtek Borgiel, Jacek Kostuch, Mikołaj Włodarczyk, Patryk Zdunek, Kwiatkowski Kamil, Rutkowski Miłosz, Kozłowski Filip, Daniel, Sebastian Ćwiek, Maciej Kwaśniewski, Igor Muras, Maks Machiński, Nataniel Woźniak, Wojtek Soboń, Michał Piksa, Krystian Gorzeń, Mikołaj  Kępka.

Zabieramy: NIEBIESKIE GETRY, buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie. W razie pytań proszę dzwonić.