Turnieje ligowe w najbliższy weekend

W ten weekend (23 i 24 kwietnia 2016r.) gramy w trzech turniejach.

W sobotę jedna drużyna pojedzie do Gotartowic godz. 13.00. Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Zbiórka o godz. 12.10 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory: Studziński Dominik (br), Pańczyk Stanisław, Kalus Fabian, Kostuch Jacek, Kaziród Paweł, Wesolik Dawid, Szot Mikołaj, Zdunek Patryk, Górka Szymon, Tomaszewski Piotr, Pikulicki Dawid, Włodarczyk Mikołaj, Duliński Kacper

Druga drużyna też w Sobotę zagra w Krostoszowicach o godz. 13.00. Jedziemy busem.

Zbiórka o godz. 11.55 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory: Kępka Mikołaj, Kopacz Szymon, Kacper Jedliński, Gorol Szymon, Machiński Maksymilian, Mięcikiewicz Dawid, Dziubecka Paulina, Muras Igor, Kwaśniewski Maciej, Sobczyk Jan, Sewera Wiktor, Ferenc Mateusz, Maryjosz Przemysław.

Zabieramy: buty, ochraniacze, STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Trzecia Drużyna pojedzie w niedzielę do Pawłowic.Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Zbiórka o godz. 10.30 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory: Batko Dominik, Dziubecki Jakub, Mróz Krzysztof, Rogoziński Wojciech, Śliwa Filip, Tomal Karol, Winiarczyk Borys, Wyszkowski Maksymilian, Kapias Stasiu, Motyka Miłosz, Okupiński Krzysztof, Orzechowski Karol.