Weekendowe turnieje 4 i 5 czerwiec

W ten weekend (4 i 5 czerwiec 2016.) gramy znów w trzech turniejach.

W SOBOTĘ jedna drużyna pojedzie na Ligę Maluchów do Pszczyny (Stadion Miejski ul. ks.bpa Bogedaina 22)Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Zbiórka o godz. 8.00 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok. godz. 11.30

Kadra MKS Żory: Dziubecki Jakub, Orzechowski Karol, Rogoziński Wojtek, Szmajduch Szymon, Śliwa Filip, Tomal Karol, Winiarczyk Borys, Wyka Wiktor, Kapias Stasiu, Kwaśniewski Maciej, Batko Dominik,

Zabieramy: buty, ochraniacze,Czerwone stroje z KiK -a, Legitymację (kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Druga drużyna też w SOBOTĘ zagra w Baranowicach ul. Lipowa 9Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Zbiórka o godz. 12.25 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok. godz. 16.00

Kadra MKS Żory: Pańczyk Stasiu (br), Kostuch Jacek (br), Wesolik Dawid, Studziński Dominik, Tomaszewski Piotr, Włodarczyk Mikołaj, Duliński Kacper, Gorol Szymon, Szot Mikołaj, Górka Szymon, Zdunek Patryk, Kaziród Paweł, Kwiatkowski Kamil, Pikulicki Dawid

Zabieramy: buty, ochraniacze, ZIELONE STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Trzecia Drużyna zagra w NIEDZIELĘ u nas w Żorach na boisku ZS 6 os. Pawlikowskiego. Zbiórka o godz. 8.30 przy boisku. Koniec turnieju ok. godz.11.00

Kadra MKS Żory: Przemysław Maryjosz (br), Kufel Jakub (br), Maks Machiński, Arkadiusz Laszczak, Miłosz Kamiński, Krzysztof Okupiński, Cezary Pustelnik, Mateusz Ferenc, Bartłomiej Kaczmarczyk, Wojciech Matuszczyk, Krystian Gorzeń, Tomasz Ledwoch, Jan Sobczyk, Dziubecka Paulina

Zabieramy: buty, ochraniacze, CZERWONE STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!