Ostatnie dwa turnieje w lidze Żaków

Ostatnie dwa turnieje  w lidze Żaków

W sobotę (31 października 2015r.) gramy dwa ostatnie w tym roku turnieje w lidze Żaków.

Jedna drużyna pojedzie do Roju na boisko Ośrodka MOSiR przy ul. Kłokocińskiej. Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy. Zbiórka o godz. 14.00 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory: Duliński Kacper (br), Studziński Dominik, Kopacz Szymon, Tomaszewski Piotr, Górka Szymon, Kaziród Paweł, Gorol Szymon, Wesolik Dawid, Szot Mikołaj, Muras Igor, Zdunek Patryk, Kostuch Jacek

Zabieramy: buty, ochraniacze, Zielone stroje z KiK -a, Legitymację (kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie. 

Druga drużyna zagra w Żorach o godz. 8.30. (na boisku ZS 6 os. Pawlikowskiego) Zbiórka o godz. 8.00 przy boisku na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory II:  Duliński Kacper (br), Okupiński Krzysztof, Ledwoch Tomasz, Kalus Fabian, Kapias Stasiu, Sobczyk Jan, Trybuś Tomasz, Jedliński Kacper, Kufel Jakub, Machiński Maksymilian, Kamiński Miłosz, Gorzeń Krystian, Pustelnik Czarek,

Zabieramy: buty, ochraniacze, BIAŁE GETRY - ZAWODNICY DOSTANĄ BIAŁE STROJE, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na meczu lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie.

W razie pytań proszę dzwonić. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości