Pierwsze turnieje ligowe - wiosna 2017

Pierwsze turnieje ligowe - wiosna 2017

W najbliższą NIEDZIELĘ (02 kwietnia 2017.) bierzemy udział w pierwszych w rundzie wiosennej turniejach w lidze Orlików młodszych rocznik 2007 oraz Żaków rocznik 2008

Jedna drużyna pojedzie do Suszca - ul. Piaskowa. Jedziemy busem. 

Zbiórka o godz. 8.25 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok 11.30

Kadra MKS Żory: Białoń Piotr (br), Kufel Jakub (br), Wojciech Matuszczyk, Lubszczyk Michał, Szczotka Wiktor, Szyszka Wiktor, Trybuś Tomasz, Szymon Zimończyk, Jarzyński Szymon, Sebastian Ćwiek, Igor Muras, Maks Herc, Tomasz Ledwoch, Jacek Batko

Zabieramy: NIEBIESKIE GETRY (ewentualnie białe), buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Druga drużyna jedzie do Niedobczyc. Jedziemy Busami.

Zbiórka o godz. 9.25 przy boisku ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok. godz. 12.30

Kadra MKS Żory: Biały Kacper, Patryk Zdunek, Gorol Szymon, Górka Szymon, Jedliński Kacper, Kaziród Paweł (br), Kostuch Jacek (br), Kwiatkowski Kamil, Pikulicki Dawid, Studziński Dominik, Szot Mikołaj, Wesolik Dawid, Włodarczyk Mikołaj, Tomaszewski Piotr
Zabieramy: buty, ochraniacze, ZIELONE STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Trzecia drużyna zagra u nas na boisku.

Zbiórka o godz. 9.20 przy boisku ZS nr 6 na Pawlikowskim. Zakończenie ok. godz. 12.00

Kadra MKS Żory: Oliwier Januszyk (br), Przemek Maryjosz(br), Bartosz Bzowski, Bartosz Kaczmarczyk, Szymon Kisielewski, Maciej Kwaśniewski, Miron Midura, Dawid Mięcikiewicz, Michał Piksa, Cezary Pustelnik, Nataniel Woźniak, Mateusz Ferenc, Krystian Gorzeń, Miłosz Kamiński

Zabieramy: NIEBIESKIE GETRY (ewentualnie białe), buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie. W razie pytań proszę dzwonić.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości