Wyjazdowe sobotnie turnieje

W sobotę (24 października 2015r.) znowu na wyjeździe zagramy dwa turnieje w lidze Żaków.

Jedna drużyna pojedzie do Rybnika na boisko Orlik przy ul. Górnośląskiej. Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy. Zbiórka o godz. 9.00 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory: Duliński Kacper (br), Pańczyk Stasiu (br), Górka Szymon, Meinert Aleksander, Tomaszewski Piotr, Jedliński Kacper, Kaziród Paweł, Gorol Szymon, Wesolik Dawid, Szot Mikołaj, Muras Igor, Ćwiek Sebastian, Zdunek Patryk

Druga drużyna jedzie do Jastrzębia na godz. 10.00. (gramy na Orliku na ul. Staszica). Zbiórka o godz. 9.00 przy szkole na Pawlikowskim. Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Kadra MKS Żory II: Mróz Krzysztof, --> Studziński Dominik (br), Kopacz Szymon, Kufel Jakub, Kisielewski Szymon, Kamiński Miłosz, Kępka Mikołaj, Matuszczyk Wojciech, Piksa Michał, Igor Tomecki, Trybuś Tomasz, Pustelnik Czarek, --> Kapias Stasiu, Gorzeń Krystian, Sobczyk Jan

Zabieramy: buty, ochraniacze, BIAŁE GETRY - ZAWODNICY DOSTANĄ BIAŁE STROJE, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!