Dobry występ w Halowym Turnieju Żory CUP 2017

Dobry występ w Halowym Turnieju Żory CUP 2017

Dobry występ zaliczył nasze drużyny w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żory CUP 2017 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Żory - Orliki mł. rocznik 2007

Nie będziemy tu opisywać wyników całego turnieju, bo nie one są najważniejsze. Ważne jest to, że chłopaki z obu drużyn pokazali bardzo dobrą grę i zaangażowanie. Ci wszyscy, którzy widzieli grę naszych podopiecznych w tym turnieju zgodzą się chyba, że jest postęp w grze, a o to na razie chodzi. Oby Tak dalej!

Trenerzy Chcą podziękować rodzicom, którzy pomogli w organizacji całego turnieju, przede wszystkim państwu Kostuch za obsługę bufetu przez cały turniej i wszystkim mamom za upieczenie ciast do tegoż bufetu. Podziękowania również dla Stowarzyszenia Ratowniczego Iskra Żory za opiekę medyczną podczas rozgrywek.

Bardzo Dziękujemy :-)

W turnieju wzięli udział: Kaziród Paweł (br), Kostuch Jacek (br), Szaniawski Tymoteusz, Figołuszka Kacper, Włodarczyk Mikołaj, Pańczyk Stasiu, Studziński Dominik, Wesolik Dawid, Pikulicki Dawid, Jedliński Kacper, , Tomaszewski Piotr, Górka Szymon, Gorol Szymon, Kwiatkowski Kamil, Szot Mikołaj, Duliński Kacper, Biały Kacper

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości