niedzielne mecze ligowe - powołania

niedzielne mecze ligowe - powołania

Poniżej powołania na mecze w tą NIEDZIELĘ (21 październik). Gramy dwa mecze u siebie i jeden wyjazdowy.

Jedna drużyna u nas na boisku gra z Unią Racibórz. Zbiórka o godz. 9.30 przy szkole na Pawlikowskim. Zakończenie ok. godz. 11.45

Kadra MKS Żory: Stasiu Pańczyk (br), Franek Burzan, Szymon Gorol, Kacper Guzy, Tymek Szaniawski, Mikołaj Włodarczyk, Kacper Biały, Kacper Figołuszka, Dawid Wesolik, Kacper Duliński,

Zabieramy: buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma, jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Druga drużyna w jedzie do Palowic na mecz z Orłem. Zbiórka o godz. 10.15 przy szkole na Pawlikowskim. Jedziemy busem. Powrót między godz. 13.00 a 13.30

Kadra MKS Żory: Oliwier Januszyk (br), Max Machiński , Kajtek Borgiel, Krystian Gorzeń, Michał Lubszczyk, Jacek Batko, Szymon Górka, Piotr Tomaszewski, Radek Wiater, Jakub Ligocki, Wojtek Soboń, Patryk Zdunek, Miron Midura, Tomek Ledwoch

Zabieramy: buty, ochraniacze, Legitymację (kto ma, kto nie ma, jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Trzecia drużyna w gra u nas na boisku z Boguszowicami. Zbiórka o godz. 11.30 przy szkole na Pawlikowskim. Zakończenie ok. godz. 13.45

Kadra MKS Żory: Szymon Jarzyński (br), Dominik Studziński, Jacek Kostuch, Dawid Pikulicki, Kamil Kwiatkowski, Natan Woźniak, Kacper Smoła, Mikołaj Szot, Kacper Jedliński, Miłosz Rutkowski, Wiktor Szyszka, Filip Kozłowski.

Zabieramy: buty, ochraniacze, Legitymację (kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na meczu lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie nas o tym fakcie. W razie pytań proszę dzwonić.

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Myong Torbincev napisał
  - Idź na całość - wrzasnął mój mózg napędzany whisky. Więc wstałem i upewniłem się, że moje krocze jest z przodu i pośrodku okna. Powoli odpiąłem pasek, a potem odpiąłem dżinsy i zsunąłem suwak. „Och, dzięki, tak jest znacznie lepiej” - powiedziałem, siadając.

  Candy oblizała usta, po czym pociągnęła kolejny duży łyk wina, po czym powiedziała: „Ok. Podzieliłem się, więc teraz twoja kolej. Wiem, co powiedziała Cindy, więc nie kłamie. Jak myślisz, gdzie jest najgorsze miejsce, jakie kiedykolwiek stworzyliście? Whoopee? I nie mów mi w dupie, bo wiem lepiej ”.

  Prawie przegapiłem pytanie, ponieważ kibicowałem jej, by jej koszula trochę się rozchyliła. Kiedy później ponownie obejrzałem odtwarzanie, było to właściwe miejsce, w którym pojawiła się mała ikona wskazująca, że ​​ktoś słucha i ogląda, ale tylko udostępnia dźwięk i został wyciszony. Nic dziwnego, że to przegapiłem. Miałem cycki w mózgu, jej cycki.

  - Oooch. To trudne. Jak powiedziałeś, publicznie jest dość prymitywna i porządna. Powiedziałbym, że jednym z najbardziej interesujących był moment, kiedy namówiłem ją, żeby zrobiła mi loda, kiedy przechodziliśmy przez automatyczną myjnię samochodową https://www.bestpornlist.pro .

  „Naprawdę? To brzmi dość perwersyjnie. Więc omawiaj szczegóły. Być może będę musiał spróbować tego z Billem,” powiedziała Candy, a jej oczy się rozjaśniły i zaczęła się lekka plama.

  „Było późno w nocy” - zacząłem. „Wracaliśmy z zeszłorocznej imprezy bożonarodzeniowej i oboje byliśmy dość zdruzgotani. Naprawdę nie powinienem był jechać, ale zaczynało wyglądać, jakby impreza miała zamienić się w orgię, a Cindy naprawdę tego nie robiła chce zostać. Pięciu facetów ją uderzyło, a jeden przesunął dłonią między jej uda, pytając, czy lubi dawać głowę. "

  "Ooohhh!" - powiedział Candy, przerywając mi. - Jak sobie radziłeś z ustawieniem kobiet w kolejce?

  „Gdy wyszedłem z łazienki, otoczyły mnie dwie panie. Pierwsza ściągnęła górę sukienki i wcisnęła mi cycki w twarz. Druga zniżyła się i wyciągnęła mojego fiuta i zaczęła mnie dmuchać.”

  - Czy Cindy o tym wie? - zapytał Candy ponownie przerywając.

  „O Boże nie! Ona by zwariowała. Udało mi się ściągnąć drugą kobietę z mojego fiuta i odsunąć się od pierwszej i wtedy zgodziłem się z Cindy, że czas już iść. Więc złapaliśmy nasze płaszcze i uciekliśmy. . Dlatego jechałem, kiedy nie powinienem. Droga, którą zjechaliśmy, była nieutwardzona przez około milę, zanim wjechaliśmy na brukowane. Kończyło mi się paliwo, więc zatrzymaliśmy się na stacji benzynowej i zobaczyłem mój samochód był bałagan. Okazało się, że była myjnia automatyczna, więc kupiłem myjnię deluxe i gaz. Nadal byłem naprawdę włączony i pijany, a Cindy była w tym samym stanie, więc kiedy myjnia się rozpoczęła, zrobiła płukanie i nagle zostaliśmy odcięci od świata. Cindy miała na sobie jedną ze swoich małych czarnych sukienek z cekinami i to właśnie ona nie lubi linii stanika, więc była bez biustonosza. Pochyliłem się i wyciągnąłem jedno z jej piersi i patrzył, jak zwijać sutek, a ona nie uderzyła mnie w rękę, tylko jęknęła, więc rozpiąłem zamek, wyciągnąłem penisa i zacząłem się głaskać. S on spojrzał i oblizał jej usta, a następnie przesunął się i owinął jej usta wokół mojego penisa. To chyba dobrze, że było trochę ciemno, bo kiedy wsuwała mnie do ust, zobaczyłem szminkę na bagnecie. "

  - Szminka na bagnecie? Candy zaczęła się śmiać: „Och, lodzik w łazience. To dobre zdanie. Myślę, że go ukradnę”. Wzięła kolejny łyk wina i zsunęła się w dół, odsłaniając jej piękne piersi na pełny widok kamery.

  „Tak, to mogło być krępujące. Kiedy wróciliśmy do domu i się rozebrałem, spojrzała na mojego penisa i przeprosiła za nałożenie na niego szminki. Była naprawdę pijana i próbowała ją zmyć. Powiedziałem jej, żeby to zostawiła i potem powiedział, że gdzieś czytałem, że soki z cipki to zdejmą. Więc ściągnęła sukienkę, położyła się na łóżku i kazała mi spieprzyć tę szminkę. "

  - To histeryczne - powiedział Candy ze śmiechem. - Ale czy wyciągnęła cię w myjni samochodowej?

  „Tak” - powiedziałem - „Gdzieś pomiędzy ostatnim płukaniem a wysuszeniem jej ciosem uderzyło się w brud i wrzuciłem swój ładunek do jej ust” https://hotmyfreecams.com .

  - Czy przełknęła? - spytała Candy z szeroko otwartymi oczami i szerokim uśmiechem na twarzy.

  Ukłoniłem się. - Nie chciała, ale nie było gdzie pluć.

  - Dobrze dla niej. Uwielbiam to uczucie i smak, kiedy Bill pojawia się w moich ustach - powiedziała, biorąc kolejny łyk wina. Wypiłem kolejny kieliszek whisky i naprawdę mogłem to poczuć. Byłem podekscytowany. Candy też musiała się tam dostać. Zaczęła poprawiać dotyk swoich piersi, a potem sięgnęła obiema rękami dookoła i zaczęła ciągnąć swoje sutki.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości