Kadry na IV Turniej Piłki Nożnej im. Darka Budnioka

W sobotę (20 sierpnia 2016.) bierzemy udział w IV Turnieju Piłki Nożnej im. Darka Budnioka pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Żory. Gramy dwoma drużynami.

Turniej odbywa się na boisku ZS nr 6 na Pawlikowskim.​

Zbiórka o godz. 8.30 przy boisku. Planowane zakończenie turnieju ok. godz. 13.00

Kadra MKS Żory: Pańczyk Stasiu (br), Kostuch Jacek, Wesolik Dawid, Studziński Dominik, Mikołaj Szot, Włodarczyk Mikołaj, Gorol Szymon, Jedliński Kacper, Pikulicki Dawid, Szymon Górka, Kamil Kwiatkowski

Zabieramy: buty, ochraniacze, ZIELONE STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Kadra MKS Żory II: Michał Piksa, Mikołaj Kępka, Sebastian Ćwiek, Wojciech Matuszczyk, Tomasz Trybuś, Piotr Białoń, Mateusz Ferenc, Zimończyk Szymon, Miłosz Kamiński, Maciej Kwaśniewski, Igor Muras,

Zabieramy: buty, ochraniacze, CZERWONE STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!