Niedzielne turnieje Halowe

Niedzielne turnieje Halowe

W niedzielę (13 marca 2016r.) gramy w dwóch Halowych Turniejach piłki nożnej.

Grupa 2007 jedzie do Świerklan. Zbiórka przy szkole na Pawlikowskim o godz. 8.00. Turniej potrwa do ok 14.00. Jedziemy autami.

Kadra MKS Żory na ten turniej: Duliński Kacper (br), Studziński Dominik, Tomaszewski Piotr, Kaziród Paweł, Gorol Szymon, Wesolik Dawid, Szot Mikołaj, Kostuch Jacek, Pikulicki Dawid

Zabieramy: buty, ochraniacze, Zielone stroje z Kik-a (kto jeszcze nie ma to dostanie), Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Grupa 2009 i mł. jedzie do Rydułtów. Zbiórka przy szkole na Pawlikowskim o godz. 7.10. Turniej potrwa do ok 14.00. Jedziemy autami.

Kadra MKS Żory na ten turniej: Dziubecki Jakub, Kwaśniewski Maciej, Rogoziński Wojciech, Wyszkowski Maksymilian, Winiarczyk Borys, Motyka Miłosz, Batko Dominik, Wyka Wiktor, Śliwa Piotr, Kapias Stanisław, Solik Paweł, Toman Karol, Okupiński Krzysztof

Zabieramy: buty, ochraniacze, stroje z Kik-a (kto jeszcze nie ma to dostanie), Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może jechać na turniej lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie.

W razie pytań proszę dzwonić lub SMS.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości