Ostatnie dwa turnieje w lidze Żaków w tym sezonie

W ten weekend (11 i 12 czerwiec 2016.) gramy ostatnie w tym sezonie dwa turnieje w Lidze Żaków.

W SOBOTĘ jedna drużyna pojedzie do Suszca ul. PiaskowaJedziemy Busami.

Zbiórka o godz. 9.10 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok. godz. 12.00

Kadra MKS Żory: Pańczyk Stasiu (br) , Kostuch Jacek (br) , Wesolik Dawid, Studziński Dominik,Tomaszewski Piotr, Włodarczyk Mikołaj, Duliński Kacper, Gorol Szymon, Szot Mikołaj, Jedliński Kacper, Zdunek Patryk, Kaziród Paweł, Pikulicki Dawid, Kopacz Szymon

Zabieramy: buty, ochraniacze, ZIELONE STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

W NIEDZIELĘ druga drużyna pojedzie do Mszanej ul Sportowa 6Jedziemy Busami.

Zbiórka o godz. 7.55 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok. godz. 12.00

Kadra MKS Żory: Przemysław Maryjosz (br), Jakub Kufel(br), Arkadiusz Laszczak, Kisielwski Szymon, Tomasz Ledwoch, Paulina Dziubecka, Kamil Kwiatkowski, Michał Piksa, Igor Muras, Mikołaj Kępka, Szymon Górka, Sebastian Ćwiek, Wojciech Matuszczyk,

Zabieramy: buty, ochraniacze, CZERWONE STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!