Pierwsze ligowe turnieje w rundzie wiosennej

Pierwsze ligowe turnieje w rundzie wiosennej

W sobotę (16 kwietnia 2016r.) gramy pierwsze w tym roku turnieje w lidze Żaków.

Jedna drużyna pojedzie do Niedobczyc. Jedziemy busem.

Zbiórka o godz. 7.55przy ZS nr 6 na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory: Studziński Dominik, Pańczyk Stanisław, Kalus Fabian, Kostuch Jacek,Kopacz Szymon, Kaziród Paweł, Gorol Szymon, Wesolik Dawid, Szot Mikołaj, Zdunek Patryk, Kacper Jedliński, Kwaśniewski Maciej

Zabieramy: buty, ochraniacze, Zielone stroje z KiK -a, Legitymację (kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie.

Druga drużyna zagra w Żorach o godz. 11.00. (na boisku ZS 6 os. Pawlikowskiego)

Zbiórka o godz. 10.30 przy boisku na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory II: Kępka Mikołaj (br), Okupiński Krzysztof, Ledwoch Tomasz, Tomaszewski Piotr, Kapias Stasiu, Ćwiek Sebastian, Mróz Krzysztof (br), Machiński Maksymilian, Kamiński Miłosz, Gorzeń Krystian, Matuszczyk Wojciech, Kisielewski Szymon, Tomecki Igor,Górka Szymon

Zabieramy: buty, ochraniacze, STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na meczu lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie.

W razie pytań proszę dzwonić.

Druga drużyna zagra w Żorach o godz. 8.30. (na boisku ZS 6 os. Pawlikowskiego) Zbiórka o godz. 8.00 przy boisku na Pawlikowskim. Kadra MKS Żory II: Duliński Kacper (br), Okupiński Krzysztof, Ledwoch Tomasz, Kalus Fabian, Kapias Stasiu, Sobczyk Jan, Trybuś Tomasz, Jedliński Kacper, Kufel Jakub, Machiński Maksymilian, Kamiński Miłosz, Gorzeń Krystian, Pustelnik Czarek, Zabieramy: buty, ochraniacze, BIAŁE GETRY - ZAWODNICY DOSTANĄ BIAŁE STROJE, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na meczu lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie. W razie pytań proszę dzwonić. (http://mkszory2007.futbolowo.pl)
Druga drużyna zagra w Żorach o godz. 8.30. (na boisku ZS 6 os. Pawlikowskiego) Zbiórka o godz. 8.00 przy boisku na Pawlikowskim. Kadra MKS Żory II: Duliński Kacper (br), Okupiński Krzysztof, Ledwoch Tomasz, Kalus Fabian, Kapias Stasiu, Sobczyk Jan, Trybuś Tomasz, Jedliński Kacper, Kufel Jakub, Machiński Maksymilian, Kamiński Miłosz, Gorzeń Krystian, Pustelnik Czarek, Zabieramy: buty, ochraniacze, BIAŁE GETRY - ZAWODNICY DOSTANĄ BIAŁE STROJE, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na meczu lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie. W razie pytań proszę dzwonić. (http://mkszory2007.futbolowo.pl)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości