Turnieje ligowe - III Kolejka - Sobota 24.09.

Turnieje ligowe - III Kolejka - Sobota 24.09.

W najbliższą SOBOTĘ (24 września 2016.) bierzemy udział w kolejnych w rundzie jesiennej turniejach w lidze Orlików młodszych rocznik 2007.

Jedna drużyna pojedzie do Baranowic - ul. Lipowa 9. Jedziemy Autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Zbiórka o godz. 9.10 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok 13.00

Kadra MKS Żory: Krystian Gorzeń (br), Wojciech Matuszczyk (br), Miron Midura, Bartosz Kaczmarczyk, Szymon Kisielewski, Kacper Smoła, Szymon Zimończyk, Arkadiusz Laszczak, Igor Muras, Tomasz Ledwoch, Miłosz Kamiński, Maks Machiński, Tomasz Trybuś, Maciej Kwaśniewski

Zabieramy: buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe.

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie 

Druga drużyna jedzie do Niedobczyc. Jedziemy Busami.

Zbiórka o godz. 8.55 przy boisku ZS nr 6 na Pawlikowskim. Zakończenie ok. godz. 13.00

Kadra MKS Żory: Kaziród Paweł (br), Dziubecka Paulina (br), Borgiel Kajetan, Górka Szymon, Zdunek Patryk, Kwiatkowski Kamil, Kostuch Jacek, Biały Kacper, Wesolik Dawid, Pańczyk Stasiu, Włodarczyk Mikołaj, Szot Mikołaj, Pikulicki Dawid, Duliński Kacper

Zabieramy: buty, ochraniacze, ZIELONE STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie. W razie pytań proszę dzwonić.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości