Turnieje ligowe w najbliższą sobotę

W sobotę (10 październik2015r.) obydwie nasze drużyny wezmą udział w kolejnych ligowych turniejach Żaków rocznika 2007 i mł.

Jedna drużyna zagra w sobotę (10.10.2015r.) w Żorach o godz. 13.30. (na boisku ZS 6 os. Pawlikowskiego) Zbiórka o godz. 13.00 przy boisku na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory: Pańczyk Stasiu (br), Kaziród Paweł, Kostuch Jacek, Gorol Szymon, Wesolik Dawid, Szot Mikołaj, Muras Igor, Zdunek Patryk, Duliński Kacper, Ćwiek Sebastian, Kępka Mikołaj, Tomaszewski Piotr, Górka Szymon.

Druga drużyna też zagra w sobotę (10.10.2015r) w Jastrzębiu o godz. 10.00. (gramy na Orliku na ul. Staszica) Zbiórka o godz. 9.00 przy szkole na Pawlikowskim. Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Kadra MKS Żory II: Studziński Dominik (br), Mróz Krzysztof (br), Kopacz Szymon, Kufel Jakub, Matuszczyk Wojciech, Kisielewski Szymon, Jedliński Kacper, Piksa Michał, Kalus Fabian,Orzechowski Karol, Tomecki Igor, Stasiu Kapias. Kamiński Miłosz, Gorzeń Krystian. Zabieramy: buty, ochraniacze, BIAŁE GETRY - ZAWODNICY DOSTANĄ BIAŁE STROJE, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na meczu lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie. W razie pytań proszę dzwonić. (http://mkszory2007.futbolowo.pl)