VI Turniej im. Darka Budnioka

orazMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacjiw Żorach

zapraszają na:

VI Turniej PiłkiNożnej im. Darka Budnioka ŻORY 2016

TERMIN: 17 - 20.08.2016r.

MIEJSCE: Żory, pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ZS nr 6, os. Pawlikowskiego, obiekty sportowe MOSiR Żory,

ORGANIZATORZY: Młodzieżowy Klub Sportowy Żory, Zespół Szkół nr 6 im Polskich Olimpijczyków w Żorach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach.

ADRES: MKS Żory, 44 – 240 Żory os. Pawlikowskiego 40, ZS nr 6 im. Polskich Olimpijczyków

CEL:

• Uczczenie pamięci Trenera naszego klubu DARIUSZA BUDNIOKA
  • Promocja i popularyzacja piłki nożnej oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży
  • Przeciwdziałanie patologiom społecznym poprzez wypełnienie i organizację wolnego czasu dzieciom i młodzieży
  • Sprawdzenie formy przed rozpoczęciem nowego sezonu

UCZESTNICTWO:

• Turniej rozgrywany będzie w czterech kategoriach wiekowych:

I – Trampkarz młodszy – rocznik 2003/2004

II – Młodzik młodszy – rocznik 2005/2006

III – Orlik młodszy – rocznik 2007 i mł.

IV – OPEN – rocznik 2000 i starsi

Przewidujemy udział do 10 zespołów w każdej kategorii wiekowej.

SPRAWY REGULAMINOWE:

1. Rocznik 2003,2004. (17 - 18.08.16r. środa - czwartek)

Turniej rozgrywany będzie na boisku pełnowymiarowym. Skład drużyny: 16 zawodników ( w tym 5 zawodników rezerwowych).

2. Rocznik 2005/2006. (19.08.16r. piątek)

Turniej rozgrywany będzie na boiskach o wymiarach 30-45m x 50-66m, Bramki 5 x 2. Gramy: bramkarz + 8 zawodników w polu. Drużyna liczy 14 zawodników (w tym 5 rezerwowych).

3.Rocznik 2007 i młodsi. (20.08.16r.)

Turniej rozgrywany będzie na trzech boiskach „Orlik”. Gramy: bramkarz + 6 zawodników w polu. Drużyna liczy 14 zawodników (w tym 7 rezerwowych)

4. Kategoria Open (20.08.16r.)

Turniej rozgrywany będzie na trzech boiskach „Orlik”. Gramy: bramkarz + 5 zawodników w polu. Drużyna liczy 12 zawodników (w tym 6 rezerwowych)

Zawodnik z młodszego rocznika może grać w drużynie starszej.

Zawodnik ma prawo gry tylko w jednym zespole.

System rozgrywek oraz dokładne harmonogramy gier w poszczególnych grupach wiekowych ustala organizator po otrzymaniu zgłoszeń.

ZGŁOSZENIA:

Do 31.07.2016r. na podany niżej e-mail. oraz tel. Ze względu na ograniczoną ilość drużyn w każdej kategorii o przyjęciu do turnieju decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje pod nr telefonu: Damian Siedlok - 505260843,

Turniej bez wpisowego !!

NAGRODY:

• Trzy pierwsze zespoły w każdej kategorii wiekowej otrzymają pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe. Wszystkie zespoły – dyplomy.
  • Zawodnicy trzech pierwszych zespołów otrzymają medale.
  • Dla najlepszego bramkarza, najskuteczniejszego strzelca oraz najlepszego zawodnika w każdej kategorii wiekowej przewidziane są nagrody indywidualne.

ZGŁOSZENIA TELEFONICZNE : 505-260-843 Damian Siedlok lub email: mkszory@interia.pl