Zakończenie sezonu

Zakończenie sezonu

Młodzieżowy Klub Sportowy zaprasza wszystkich zawodników oraz rodziców na zakończenie - podsumowanie rozgrywek, które odbędzie się 16 czerwca 2016 (sobota) od godz. 17:00 do 22:00 na Ośrodku MOSiR Żory w Roju

W programie m.in.:

spotkanie przy kręgu ogniskowym (zapewniamy 1 porcję kiełbaski + bułkę, wodę mineralną, słodki poczęstunek), zabawa przy muzyce, dmuchany plac zabaw dla dzieci, małe gry: p. nożna, siatkówka plażowa itp.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu wraz z podaniem liczby osób do dnia 13.06.2018r. u trenera drużyny.

Prosimy również rodziców z każdego rocznika o upieczenie ciast.

Za bezpieczeństwo dzieci podczas spotkania odpowiadają rodzice dzieci lub ich opiekunowie!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości