Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dąb Gaszowice
1:2
KS II Decor Bełk
MKS 32 Radziejów
3:3
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
LKS Baranowice
0:1
Górnik Boguszowice
Górnik Radlin
4:0
MKS Żory
Start Mszana
3:0*
Polonia Marklowice
KS 25 Kokoszyce
2:2
Ruch Stanowice
MKS Czerwionka
0:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Orzeł Jankowice
0:2
Polonia Niewiadom
Zuch Orzepowice
4:1
LKS Płomień Ochojec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
2:0
Górnik Radlin
Polonia Marklowice
6:0
MKS 32 Radziejów
Polonia Łaziska Rybnickie
4:1
Start Mszana
Górnik Boguszowice
5:0
MKS Czerwionka
LKS Płomień Ochojec
0:0
LKS Baranowice
GKS Dąb Gaszowice
0:0
Zuch Orzepowice
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
5:1
KS 25 Kokoszyce
Ruch Stanowice
4:2
Orzeł Jankowice
KS II Decor Bełk
7:0
MKS Żory
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
5:1
MKS Żory
Orzeł Jankowice
3:3
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
Zuch Orzepowice
2:3
KS II Decor Bełk
MKS 32 Radziejów
2:3
Polonia Łaziska Rybnickie
Górnik Radlin
3:0
Ruch Stanowice
Start Mszana
1:1
Górnik Boguszowice
KS 25 Kokoszyce
1:5
Polonia Marklowice
MKS Czerwionka
1:4
LKS Płomień Ochojec
LKS Baranowice
2:4
GKS Dąb Gaszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Marklowice
0:3
Orzeł Jankowice
Zuch Orzepowice
2:0
LKS Baranowice
Polonia Łaziska Rybnickie
6:0
KS 25 Kokoszyce
Górnik Boguszowice
4:1
MKS 32 Radziejów
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
1:5
Górnik Radlin
Ruch Stanowice
1:2
MKS Żory
LKS Płomień Ochojec
4:1
Start Mszana
GKS Dąb Gaszowice
6:1
MKS Czerwionka
KS II Decor Bełk
3:2
Polonia Niewiadom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
1:3
Zuch Orzepowice
Polonia Niewiadom
5:3
Ruch Stanowice
Orzeł Jankowice
5:1
Polonia Łaziska Rybnickie
MKS 32 Radziejów
1:4
LKS Płomień Ochojec
LKS Baranowice
2:1
KS II Decor Bełk
Górnik Radlin
1:0
Polonia Marklowice
Start Mszana
0:3
GKS Dąb Gaszowice
MKS Żory
0:4
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
KS 25 Kokoszyce
2:3
Górnik Boguszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Marklowice
4:0
MKS Żory
Polonia Łaziska Rybnickie
1:1
Górnik Radlin
Górnik Boguszowice
0:3
Orzeł Jankowice
LKS Płomień Ochojec
4:2
KS 25 Kokoszyce
GKS Dąb Gaszowice
2:2
MKS 32 Radziejów
Start Mszana
2:2
Zuch Orzepowice
LKS Baranowice
4:2
MKS Czerwionka
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
3:2
Polonia Niewiadom
KS II Decor Bełk
5:1
Ruch Stanowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:4
Polonia Marklowice
Orzeł Jankowice
2:0
LKS Płomień Ochojec
MKS 32 Radziejów
1:3
Zuch Orzepowice
Start Mszana
2:1
LKS Baranowice
KS 25 Kokoszyce
0:6
GKS Dąb Gaszowice
MKS Czerwionka
1:3
KS II Decor Bełk
Ruch Stanowice
2:1
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
Górnik Radlin
0:0
Górnik Boguszowice
MKS Żory
3:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Marklowice
4:0
Ruch Stanowice
Orzeł Jankowice
3:1
GKS Dąb Gaszowice
Zuch Orzepowice
7:1
KS 25 Kokoszyce
Polonia Łaziska Rybnickie
3:2
Polonia Niewiadom
Górnik Boguszowice
2:2
MKS Żory
MKS Czerwionka
2:1
Start Mszana
LKS Baranowice
0:2
MKS 32 Radziejów
LKS Płomień Ochojec
3:1
Górnik Radlin
KS II Decor Bełk
1:5
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
4:8
Górnik Boguszowice
Ruch Stanowice
2:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Orzeł Jankowice
0:2
Zuch Orzepowice
MKS 32 Radziejów
5:4
MKS Czerwionka
Górnik Radlin
3:1
GKS Dąb Gaszowice
Start Mszana
2:1
KS II Decor Bełk
KS 25 Kokoszyce
0:3
LKS Baranowice
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
2:0
Polonia Marklowice
MKS Żory
2:2
LKS Płomień Ochojec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Rybnickie
0:2
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
Górnik Boguszowice
3:0*
Ruch Stanowice
Start Mszana
5:2
MKS 32 Radziejów
MKS Czerwionka
1:0
KS 25 Kokoszyce
Zuch Orzepowice
2:2
Górnik Radlin
LKS Baranowice
2:1
Orzeł Jankowice
LKS Płomień Ochojec
7:1
Polonia Niewiadom
GKS Dąb Gaszowice
2:1
MKS Żory
KS II Decor Bełk
1:2
Polonia Marklowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
3:2
GKS Dąb Gaszowice
Ruch Stanowice
5:1
LKS Płomień Ochojec
Polonia Marklowice
0:0
Polonia Łaziska Rybnickie
Orzeł Jankowice
4:1
MKS Czerwionka
MKS 32 Radziejów
3:7
KS II Decor Bełk
Górnik Radlin
3:1
LKS Baranowice
KS 25 Kokoszyce
1:3
Start Mszana
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
2:2
Górnik Boguszowice
MKS Żory
6:1
Zuch Orzepowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zuch Orzepowice
4:2
Polonia Niewiadom
MKS 32 Radziejów
3:1
KS 25 Kokoszyce
Górnik Boguszowice
3:2
Polonia Marklowice
Start Mszana
0:1
Orzeł Jankowice
MKS Czerwionka
0:9
Górnik Radlin
LKS Baranowice
0:3
MKS Żory
LKS Płomień Ochojec
5:2
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
GKS Dąb Gaszowice
4:1
Ruch Stanowice
KS II Decor Bełk
1:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
2:3
LKS Baranowice
Polonia Marklowice
1:3
LKS Płomień Ochojec
Orzeł Jankowice
2:2
MKS 32 Radziejów
Polonia Łaziska Rybnickie
0:5
Górnik Boguszowice
Górnik Radlin
1:0
Start Mszana
KS 25 Kokoszyce
2:2
KS II Decor Bełk
Ruch Stanowice
1:1
Zuch Orzepowice
MKS Żory
4:1
MKS Czerwionka
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
1:1
GKS Dąb Gaszowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płomień Ochojec
1:1
Polonia Łaziska Rybnickie
MKS Czerwionka
0:2
Polonia Niewiadom
Zuch Orzepowice
2:4
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
MKS 32 Radziejów
0:2
Górnik Radlin
LKS Baranowice
2:2
Ruch Stanowice
Start Mszana
2:1
MKS Żory
KS 25 Kokoszyce
1:0
Orzeł Jankowice
GKS Dąb Gaszowice
4:0
Polonia Marklowice
KS II Decor Bełk
4:3
Górnik Boguszowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
2:2
Start Mszana
Ruch Stanowice
4:2
MKS Czerwionka
Polonia Marklowice
2:1
Zuch Orzepowice
Orzeł Jankowice
4:4
KS II Decor Bełk
Polonia Łaziska Rybnickie
4:3
GKS Dąb Gaszowice
Górnik Boguszowice
2:2
LKS Płomień Ochojec
Górnik Radlin
4:0
KS 25 Kokoszyce
MKS Żory
0:2
MKS 32 Radziejów
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
2:1
LKS Baranowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Jankowice
1:1
Górnik Radlin
Zuch Orzepowice
5:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Start Mszana
2:0
Ruch Stanowice
GKS Dąb Gaszowice
5:1
Górnik Boguszowice
MKS Czerwionka
1:2
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
MKS 32 Radziejów
0:4
Polonia Niewiadom
LKS Baranowice
1:0
Polonia Marklowice
KS 25 Kokoszyce
3:0
MKS Żory
KS II Decor Bełk
2:2
LKS Płomień Ochojec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
- : -
KS 25 Kokoszyce
Ruch Stanowice
- : -
MKS 32 Radziejów
Polonia Marklowice
- : -
MKS Czerwionka
Polonia Łaziska Rybnickie
- : -
LKS Baranowice
Górnik Boguszowice
- : -
Zuch Orzepowice
Górnik Radlin
- : -
KS II Decor Bełk
MKS Żory
- : -
Orzeł Jankowice
LKS Płomień Ochojec
- : -
GKS Dąb Gaszowice
GKS Naprzód 23 Rydułtowy
- : -
Start Mszana
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości