Dwa sobotnie wyjazdowe turnieje

W sobotę (07 maja 2016r.) gramy dwa wyjazdowe turnieje w lidze Żaków.

Jedna drużyna drużyna pojedzie do Suszca - stadion GKS Krupiński ul. Piaskowa. Jedziemy busem.

Zbiórka o godz. 9.10 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory na ten turniej: Maryjosz Przemysław (br), Mateusz Ferenc, Arkadiusz Laszczak, Maksymilian Machiński, Pustelnik Cezary, Kamiński Miłosz, Okupiński Krzysztof, Trybuś Tomasz, Dziubecka Paulina, Wyka Wiktor, Kapias Staś, Tomecki Igor, Solik Paweł

Zabieramy: buty, ochraniacze, stroje z KiK -a, Legitymację (kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Kolejna drużyna pojedzie do Jastrzębia, boisko Orlik ul. Staszica. Jedziemy busem.

Zbiórka o godz. 10.40 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory na ten turniej: Kufel Jakub (br), Kępka Mikołaj (br), Kalus Fabian, Studziński Dominik, Kopacz Szymon, Pańczyk Stanisław, Pikulicki Dawid, Piksa Michał, Kaziród Paweł, Kostuch Jacek, Gorol Szymon, Włodarczyk Mikołaj, Muras Igor, Szot Mikołaj

Zabieramy: buty, ochraniacze, STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!