Turnieje ligowe w najbliższy weekend

W ten weekend (20 - 22 maj 2016.) gramy w trzech turniejach.

W PIĄTEK jedna drużyna pojedzie do Jastrzębia (Orlik ul. Staszica). Jedziemy busem. Zbiórka o godz. 15.55 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok. godz. 19.00

Kadra MKS Żory: Kępka Mikołaj (br), Maks Machiński, Arkadiusz Laszczak, Miłosz Kamiński, Krzysztof Okupiński, Cezary Pustelnik, Mateusz Ferenc, Wojciech Matuszczyk, Krystian Gorzeń, Ćwiek Sebastian, Dawid Mięcikiewicz, Piksa Mikołaj, Tomecki Igor

Druga drużyna w SOBOTĘ zagra w Czechowicach-Dz. (Stadion MOSiR ul. Legionów 145)Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Zbiórka o godz. 10.30 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok. godz. 15.30

Kadra MKS Żory: Wyszkowski Maksymilian, Tomal Karol, Śliwa Filip, Wyka Wiktor, Kapias Stanisław, Winiarczyk Borys, Orzechowski Karol, Dziubecki Jakub, Mróz Krzysztof, Batko Dominik, Kwaśniewski Maciej, Rogoziński Wojciech

Zabieramy: buty, ochraniacze, STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Trzecia Drużyna zagra w NIEDZIELĘ u nas na boisku na Pawlikowskim.

Zbiórka o godz. 11.00 przy boisku na Pawlikowskim.

Kadra MKS Żory: Studziński Dominik (br), Kostuch Jacek (br), Wesolik Dawid, Tomaszewski Piotr, Włodarczyk Mikołaj, Duliński Kacper, Gorol Szymon, Jedliński Kacper, Szot Mikołaj, Pańczyk Stanisław, Kaziród Paweł, Muras Igor, Górka Szymon, Kopacz Szymon