Turnieje ligowe w dniach 28-29 maj

W ten weekend (28 -29 maj 2016.) gramy znów w trzech turniejach.

W SOBOTĘ jedna drużyna pojedzie do Gotartowic (Orlik przy SP ul.Ziołowa)Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Zbiórka o godz. 8.15 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok. godz. 11.30

Kadra MKS Żory: Mikołaj Kępka (br), Gorol Filip (br), Maks Machiński, Arkadiusz Laszczak, Miłosz Kamiński, Dawid Mięcikiewicz, Mateusz Ferenc, Bartłomiej Kaczmarczyk, Kamil Kawiatkowski, Wojciech Matuszczyk, Krystian Gorzeń, Sebastian Ćwiek, Igor Muras, Midura Miron

Zabieramy: buty, ochraniacze, Czerwone stroje z KiK -a, Legitymację (kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Druga drużyna też w SOBOTĘ zagra w Chybiu ul. Sportowa 18Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Zbiórka o godz. 7.55 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok. godz. 12.30

Kadra MKS Żory: Dominik Batko, Dziubecki Jakub, Mróz Krzysztof, Obara Adam, Okupiński Krzysztof, Orzechowski Karol, Rogoziński Wojtek, Solik Paweł, Stasiu Kapias, Maciej Kwaśniewski, Śliwa Filip, Wyszkowski Maksymilian

Zabieramy: buty, ochraniacze, STROJE z KiK-a, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Trzecia Drużyna zagra w NIEDZIELĘ w Godowie (ul.1 Maja 49)Jedziemy busem. Zbiórka o godz. 8.55 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok. godz. 12.00

Kadra MKS Żory: Studziński Dominik(br), Kostuch Jacek (br), Wesolik Dawid, Tomaszewski Piotr, Włodarczyk Mikołaj, Duliński Kacper, Gorol Szymon, Jedliński Kacper, Szot Mikołaj, Górka Szymon, Kopacz Szymon, Pikulicki Dawid, Zdunek Patryk, Kaziród Paweł.