Ostatnie turnieje w rundzie jesiennej

Ostatnie turnieje w rundzie jesiennej

W najbliższą NIEDZIELĘ (06 Listopada 2016.) bierzemy udział w ostatnich w rundzie jesiennej turniejach w lidze Orlików młodszych rocznik 2007.

Jedna drużyna zagra u nas na boisku. Zbiórka o godz. 9.20 przy boisku ZS nr 6 na Pawlikowskim. Zakończenie ok. godz. 12.00

Kadra MKS Żory: Krystian Gorzeń (br), Jakub Kufel (br), Igor Wandzel, Maks Herc, Kornelia Konieczny, Wiktor Szczotka, Tomek Trybuś, Cezary Pustelnik, Piotr Białoń, Bartosz Kaczmarczyk, Mikołaj Kępka, Michał Piksa, Kacper Smoła, Sebastian Ćwiek, 

Zabieramy: BIAŁE lub NIEBIESKIE GETRY, buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie

Druga drużyna jedzie do Roju.

Jedziemy Busami. Zbiórka o godz. 13.10 przy boisku ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok.godz.16.00

Kadra MKS Żory: Przemek Maryjosz (br), Kaziród Paweł (br), Borgiel Kajetan, Biały Kacper, Gorol Szymon, Jedliński Kacper, Pikulicki Dawid, Tomaszewski Piotr, Pańczyk Stasiu, Studziński Dominik, Szot Mikołaj, Włodarczyk Mikołaj, Wesolik Dawid, Zdunek Patryk

Zabieramy: BIAŁE lub NIEBIESKIE GETRY, buty- KORKI, bo gramy na boisku trawiastym i może być grząsko, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie.

W razie pytań proszę dzwonić.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości