Przedostatnia runda turniejów ligowych

Przedostatnia runda turniejów ligowych

W najbliższą NIEDZIELĘ (23 Października 2016.) jedziemy na przedostatnią rundę jesienną turniejów w lidze Orlików młodszych rocznik 2007.

Jedna drużyna pojedzie do Orzepowic - ul. Łączna.

Jedziemy Busami. Zbiórka o godz. 8.55 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok 13.00

Kadra MKS Żory: Wojciech Matuszczyk (br), Jakub Kufel (br), Wiktor Szczotka, Cezary Pustelnik, Maks Herc, Krzysztof Janczak, Michał Lubszczyk, Bartosz Bzowski, Szymon Górka, Dawid Mięcikiewicz, Radek Wiater, Maks Machiński, Szymon Zimończyk, Nataniel Woźniak

Zabieramy: BIAŁE lub NIEBIESKIE GETRY, buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie.

Druga drużyna, także w niedzielę jedzie do Rydułtów - Orlik przy ul. Kochanowskiego

Jedziemy Busami. Zbiórka o godz. 13.25 przy boisku ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok.godz. 17.00

Kadra MKS Żory: Kaziród Paweł (br), Maryjosz Przemysław (br), Smoła Kacper, Ćwiek Sebastian, Biały Kacper, Gorol Szymon, Jedliński Kacper, Dawid Pikulicki, Tomaszewski Piotr, Kwiatkowski Kamil, Duliński Kacper, Studziński Dominik, Włodarczyk Mikołaj, Wesolik Dawid.

Zabieramy: BIAŁE lub NIEBIESKIE GETRY, buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie.

W razie pytań proszę dzwonić 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości