Kolejne turnieje ligowe w niedzielę

Kolejne turnieje ligowe w niedzielę

W najbliższą NIEDZIELĘ (23 Października 2016.) bierzemy udział w kolejnych w rundzie jesiennej turniejach w lidze Orlików młodszych rocznik 2007.

Jedna drużyna zagra u nas na boisku.

Zbiórka o godz. 9.20 przy boisku ZS nr 6 na Pawlikowskim. Zakończenie ok. godz. 12.00

Kadra MKS Żory: Kaziród Paweł (br), Dziubecka Paulina (br), Borgiel Kajetan, Biały Kacper, Gorol Szymon, Jedliński Kacper, Pikulicki Dawid, Tomaszewski Piotr, Duliński Kacper, Pańczyk Stasiu, Studziński Dominik, Kwiatkowski Kamil, Włodarczyk Mikołaj, Wesolik Dawid

Druga drużyna jedzie do Mszanej 

Jedziemy Busami. Zbiórka o godz. 11.25 przy boisku ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok.godz. 15.30

Kadra MKS Żory: Przemek Maryjosz (br), Jakub Kufel (br), Bartosz Bzowski, Mikołaj Kępka, Szymon Kisielewski, Michał Piksa, Kacper Smoła, Nataniel Woźniak, Radek Wiater, Sebastian Ćwiek, Szymon Górka, Szymon Kopacz, Igor Muras, Michał Lubszczyk 

Zabieramy: BIAŁE lub NIEBIESKIE GETRY, buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie. W razie pytań proszę dzwonić.

Zabieramy: BIAŁE lub NIEBIESKIE GETRY, buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości