Turnieje ligowe w najbliższą niedzielę

Turnieje ligowe w najbliższą niedzielę

W najbliższą NIEDZIELĘ (16 Października 2016.) bierzemy udział w kolejnych w rundzie jesiennej turniejach w lidze Orlików młodszych rocznik 2007.

Jedna drużyna pojedzie do Rybnika - ul. Gliwicka .

Jedziemy Busami. Zbiórka o godz. 8.00 przy ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok 11.00

Kadra MKS Żory: Kaziród Paweł (br), Dziubecka Paulina (br), Borgiel Kajetan, Biały Kacper, Gorol Szymon, Jedliński Kacper, Kostuch Jacek, Tomaszewski Piotr, Pikulicki Dawid, Pańczyk Stasiu, Studziński Dominik, Szot Mikołaj, Włodarczyk Mikołaj, Zdunek Patryk

Zabieramy: BIAŁE lub NIEBIESKIE GETRY, buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie 

Druga drużyna jedzie do Jastrzębia - Orlik ul. Warszawska 

Jedziemy Busami. Zbiórka o godz. 8.25 przy boisku ZS nr 6 na Pawlikowskim. Powrót ok.godz. 12.30

Kadra MKS Żory: Wojciech Matuszczyk (br), Krystian Gorzeń (br), Krzysztof Janczak, Dawid Mięcikiewicz, Piotr Białoń, Bartosz Kaczmarczyk, Maciej Kwaśniewski, Tomasz Ledwoch, Miron Midura, Miłosz Kamiński, Tomasz Trybuś, Maks Machiński, Szymon Zimończyk, Mateusz Ferenc 

Zabieramy: BIAŁE lub NIEBIESKIE GETRY, buty, ochraniacze, Legitymację ( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)! STROJE dostaną Klubowe. BRAMKARZE zabierają swoje stroje bramkarskie i rękawice

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie może być na turnieju lub zachoruje do tego czasu to BARDZO PROSZĘ o poinformowanie mnie o tym fakcie.

W razie pytań proszę dzwonić. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości