Pierwsze ligowe Turnieje

sobotę i niedzielę ( 12 - 13 wrzesień 2015r.) dwie nasze drużyny rozpoczynają swoją przygodę z piłką. Weźmiemy udział w ligowych turniejach Żaków rocznika 2007 i mł.

Drużyna pierwsza zagra w sobotę (12.09.2015r.) na boisku ZS 6 os. Pawlikowskiego o godz. 15.00.

Zbiórka o godz. 14.30

Kadra MKS Żory I:

Wesolik Dawid (br), Kostuch Jacek (br), Gorol Szymon, Meinert Aleks, Kaziród Paweł, Kopacz Szymon, Kufel Jakub, Szot Mikołaj, Kalus Fabian, Tomaszewski Piotr, Ledwoch Tomasz, Muras Igor,

Zabieramy:buty, ochraniacze,Zielone stroje z KiK -a,Legitymację( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Druga drużyna zagra w niedzielę (13.09.2015r) na boisku ZS 6 os. Pawlikowskiego o godz. 12.00.

Zbiórka o godz. 11.30

Kadra MKS Żory II:

Mróz Krzysztof (br), Kaziród Paweł (br), Jaros Miłosz, Zdunek Patryk, Ćwiek Sebastian, Machiński Maksymilian, Tomecki Igor, Okupiński Krzysztof, Sobczyk Jan, Trybuś Tomasz, Kapias Stasiu, Kamiński Miłosz,

Zabieramy: buty, ochraniacze, BIAŁE GETRY - ZAWODNICY DOSTANĄ BIAŁE STROJE, Legitymację( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!