Wyjazdy na turnieje ligowe

W sobotę (19 wrzesień 2015r.) obydwie nasze drużyny wezmą udział w ligowych turniejach Żaków rocznika 2007 i mł.

Drużyna pierwsza zagra w sobotę (19.09.2015r.) w Czerwionce o godz. 10.00. (gramy na boisku Orlik w Czerwionce ul. Kombatantów)

Zbiórka o godz. 9.15 przy szkole na Pawlikowskim. Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Kadra MKS Żory I:

Kaziród Paweł (br), Kostuch Jacek (br), Gorol Szymon, Wesolik Dawid, Meinert Aleks, Kopacz Szymon, Kufel Jakub, Szot Mikołaj, Kalus Fabian, Ledwoch Tomasz, Muras Igor, Zdunek Patryk, Duliński Kacper, Pańczyk Stasiu

Zabieramy:buty, ochraniacze, Zielone stroje z KiK -a,Legitymację( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!

Druga drużyna też zagra w sobotę (19.09.2015r) w Gotartowicach o godz. 10.00.(na boisku w Gotartowicach przy SP 20ul. Ziołowa 3)
Zbiórka o godz. 9.00 przy szkole na Pawlikowskim. Jedziemy autami. Potrzebni 4 chętni kierowcy.

Kadra MKS Żory II:

Mróz Krzysztof (br), Studziński Dominik (br), Ćwiek Sebastian, Okupiński Krzysztof, Tomaszewski Piotr, Trybuś Tomasz, Kamiński Miłosz, Matuszczyk Wojciech, Piksa Michał, Górka Szymon, Pustelnik Czarek, Kępka Mikołaj, Kisielewski Szymon, Szymala Wojciech
Zabieramy: buty, ochraniacze, BIAŁE GETRY - ZAWODNICY DOSTANĄ BIAŁE STROJE, Legitymację( kto ma, kto nie ma jakiś inny dokument ze zdjęciem)!